1 / 9
BMW F31 325D 218PS 8G 2014!
9.900 €
03.01.2022 12:14

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

325

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo super sostojba,so realni 300.000 km.
Cenata e za necarineta,mozna e i zamena.
Za povekje informaci na brojot ili viber
076 756 032

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

SCANIA R580 EURO 6 2014!

46 €

VW SHARAN 2.0 TDI 140 HP 7 SEDISTA 2011

10000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам