1 / 2
Kozna jakna
600 МКД
17.11.2022 15:23

Кисела Вода / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Кафена

Prodavam kozna jakna eftino 1000 den 078965895

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
-----------
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам