1 / 6
Prodavam kamera SONY AX700
1.700 €
22.12.2021 13:00

Бутел / Скопје

Prodavam
Kamera SONY AX 700 malku koristena sostojba kako nova.
Prekrasna slika,ekstra performansi i formati na snimka
Dve baterii pomali fv70 i dve pogolemi fv100.
Struen kabel so ispravuvac i polnac za baterii.
Cena 1700 evra.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070/279-231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам