1 / 4
ZARA elece
1.200 МКД
06.05.2022 17:36

Аеродром / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

140

Боја:

Темно зелена

ZARA BOYS elece za 9-10god
2 pati obleceno kako novo

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070331333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам