1 / 8
ИМПЕРИЈА – Куќа во Лескоец
67.600 €
06.03.2023 21:01

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Д 95/18
Се продава куќа со површина 180м² со катност П+1.Површината на целиот плац изнесува 900м²
Куќата се наоѓа во с.Лескоец (6км до центар на Охрид) .
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

120000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа на кале

220000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам