1 / 4
Лустер / Luster
6.999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2022 23:53

Прилеп / Прилеп

Се продава лустер во одлична состојба (10 пати уклучен).
Има 3 различни светла (белa, жолтa и топла бела / со комбинации) - можи да се види на сликите.

Светлината што ја вади е преубава и пресилна, ја препорачувам за простории 20-30 квадрати (ние ја купивме за во 10 квадрати и е пресилна, затоа ја продавам).

Сите 4 светилки се поддесуваат во висина по желба.

Купена е околу 150 евра, но за цена ќе се договориме.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава / Можна е замена од:

Александар
Потврден огласувач
075775886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам