1 / 6
АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК
1 €
Цената не е фиксна
26.12.2021 22:40

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Администрација, Канцеларија

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Трговска фирма, увозник и дистрибутер од област на хортикултура, САРДОНИКС СД ДОО поради проширување на нашиот тим, има потреба од Административен асистент-работник за канцеларија во Скопје .

Потребни кфалификации:
• ССС минимум - Економски Смер ќе се смета за предност
• Работно искуство во областа на материјално и финансово работење.
• Познавање на работа на компјутер (МS office апликациите, а посебно Word и Excel)

Главни одговорности:

• Евидентирање на документите, влезни, излезни фактури и нивно архивирање;
• Изготвување на излезни фактури
• Водење Благајна
• Сложување картици со добавувачи/коминтенти
• Изготвување на конфирмации.

Профил на личност:
• Одлични комуникациски и организациски вештини
• Организираност,одговорност и лојалност
• Самоиницијативност при извршување на работни задачи
• Способност за тимска работа.

Што нудиме:
• Пријатна работна атмосфера
• Работно време 08-16h
• Редовна плата, придонеси, К15

• Напомена:

• САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
• Сите апликации ќе се сметаат строго доверливи.

Вашите апликации пратете ги на infoskop2015@gmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

САРДОНИКС СД Дооел Скопје
Потврден огласувач
070734534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам