1 / 4
Se prodava elektricen sporet Beko socuvan
1.300 МКД
04.06.2022 12:38

Карпош / Скопје

Se prodava elektricen sporet Beko socuvan so ringli i relna sve e ispravno i ringli i relna samo dolniot del od relnata od koristenje i malce dupnat inace sve funkcionira cena 1300 denari

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам