1 / 10
GERMANSKI VRATI SO 5 GOD GARANCIJA
1 €
28.04.2023 08:47

Куманово / Куманово

PRODAVAME GERMANSKI BRATI CENITE POCNUVAT OD 150-240 EU, SEKOJA VRATA SO STAKLO E +50 EU. DOSTAVA VO SKOPJE I KUMANOVO E BEZPLATNO ZA NAD 4 VRATI.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Ardian
Потврден огласувач
075282283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам