1 / 12
KRONO LAMINAT I VRATI ( GERMANSKI)
1 €
13.09.2022 10:08

Куманово / Куманово

PRODAVAME LAMINAT, GERMANSKI VRATI , PROZORI, STAKLENI OGRADI, TUS KABINI, BALKONSKI PROZORI, VENECIJANKI, ZEBRA ZAVESI I DR.
SE NAOGJAME VO KUMANOVO SPROTI BOLNICA MOZETE DA GO POGLEDNETE I FAN PAGE VO FB https://www.facebook.com/arddihome/?show_switched_toast=1&show_invite_to_follow=0&show_switched_tooltip=0&show_podcast_settings=0&show_community_transition=0&show_community_review_changes=0

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Ламинат

Се продава од:

Ardian
Потврден огласувач
075282283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам