1 / 7
Kotel za parno i peleti
800 €
Цената е фиксна
01.10.2022 09:17

Охрид / Охрид

Kotelot e na drva i na peleti vo odlicna sostojba
Komplet so magacin za peleti

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

oglasnik
Потврден огласувач
070988868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам