1 / 6
AUDI A3 S LINE
5.200 €
08.06.2022 13:15

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a3 2.0 tdi 140ks S line

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
070728578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам