1 / 1
Се продаваат плац и нива
По Договор
23.12.2021 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Останато

1. Се продава плац со маркица на улица Раде Кончар спроти магацинот на Кожувчанка со имотен лист бр. 1496 КП 1810/3 со површина 484 м2. Скица во прилог. Цена по договор.
Инфо на моб:071-794-674

2. Се продава нива лака во с. Сопот со површина 10500 м2 со имотен лист 245 КО с. Сопот. Цена по договор.
Инфо на моб:071-794-674

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Надица
Потврден огласувач
076454326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам