1 / 12
Passat B6 4 Motion
6.000 €
Цената е фиксна
25.01.2022 15:21

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Passat B6 2.0тди
Abs
Esp
Темпомат
Паркинг сензори напред-назад
4 motion
4 зимски гуми
Регистриран цела година
Навигација голема
Голем борд
Команди на волан
Ксенон светла
Направен голем сервис на 236.000
Направен мал сервис
Контакт 078285383

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikolina
Потврден огласувач
078285383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам