1 / 2
Soba na drvo
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 09:30

Дебар / Дебар

Состојба на предмет
Нов

Se prodavat novi sobi na drvo ( 3 kom) .

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Tiron
Потврден огласувач
070527725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам