1 / 3
Cnc
400 €
18.05.2022 09:30

Дебар / Дебар

Состојба на предмет
Нов

Se prodava cnc & laserska masina so rabotna povrsina 24*18. Masinata e nova

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Tiron
Потврден огласувач
070527725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам