1 / 1
Se prodavat bandazi za Mercedes Vito
50 €
01.06.2023 13:52

Дебар / Дебар

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavat bandazi za Mercedes Vito.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Tiron
Потврден огласувач
070527725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам