1 / 2
Lozje ( Лозје )
3.700 €
07.06.2022 14:49

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно пристапливи со асвалтен пат.
Парцела 3212 има 3899м2 (3700 €)
Парцела 3062 има 1901м2 (1800 €)
Тел за контакт: 076/620-284

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

.......
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам