1 / 2
napojuvajne 1200W
4.000 МКД
Цената е фиксна
09.12.2021 00:59

Шуто Оризари / Скопје

napojuvajneto momentalno se koristi vo konfiguracija kako sto e kupen ne e otvoren povekje info na brojot
070 352 205 moze i na Viber

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

pc
Потврден огласувач
070352205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам