1 / 7
Pikado
По Договор
29.06.2022 20:08

Битола / Битола

Novo pikado najnova generacija
1. Led tehnologija
2.o.s. linox
3. Elektronska zetonjera
4. 8 igraci
5.quatro meta
6.edna godina garancija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Пикадо

Се продава од:

benito
Потврден огласувач
071377440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам