1 / 12
FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - EURO 5 - A.C. AVTO ALEX -
7.790 €
06.08.2022 08:09

Велес / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за купување на рати! Одобрување веднаш само со лична карта. Ве очекуваме!!!

FIAT DOBLO 1.6 mJET - 16v DYNAMIC

* 7 SEDISTA

ODLICEN AVTOMOBIL

* 66 KW - 90 KS

- 195.550 REALNI KILOMETRI
SERVISNA KNISKA

- OD OPREMA POSEDUVA :

* ELEKTRONIKA NA PROZORI
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI
* FABRICKO CD RADIO
* KLIMA
* ABS
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
* PODESUVANJE NA VOLAN
* PODESUVANJE NA SEDISTA
* TRIP KOMPJUTER
* AIRBAGS

- ZIMSKI GUMI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX


070/354/113

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

A.C.AVTO ALEX
SKOPSKI PAT BB, VELES
Потврден огласувач
070354113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам