1 / 6
Motor cros
1.350 €
24.06.2022 16:01

Тетово / Тетово

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2004

Модел:

Ktm

Motor cross 125 kubik 2t god 2004 vo dobra kondicia sega praven servis cena 1350 eu

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

nedim
Потврден огласувач
070827441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам