1 / 4
Алтернатор за Астра Ј
3.000 МКД
Цената е фиксна
07.03.2023 22:44

Битола / Битола

Продавам алтернатор за Астра Ј
GM 13500186 (100А)

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075463882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам