1 / 2
Se prodava plinska boca so grealka
4.500 МКД
09.12.2021 17:10

Скопје Центар / Скопје

Se prodava polna plinska boca komplet so grealka.Barajte na ovoj broj 070 362 009

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Гас и додатоци

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070860870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам