1 / 6
Elektricar/Електричар
1 €
Денес 13:08

Аеродром / Скопје

Електричар на повик
Секаков вид на електричарски услуги
-поставување нова инсталација
-поправка на стара инсталација
-осветлување
-промена на спратни табли
-чистење бољери и промена на грејачи и друго

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Elektricar
Потврден огласувач
075800371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам