1 / 4
HEAD EDGE 25-25,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri
70 €
09.12.2021 19:23

Велес / Велес

SKI CIZMI HEAD EDGE
- BROJ 25-25,5 294mm

TEL./ VIBER 071307111
070681904

🇨🇭UVOZ OD SHVAJCARIJA 🇨🇭
🚚 PRAKJAME PO KARGO

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

NN Sport
Потврден огласувач
70681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам