1 / 4
Вилет во село Мачево
222.000 €
Цената не е фиксна
09.12.2021 21:16

Берово / Берово

Број на соби:

10

Квадратура:

1000 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

3000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

с. МЕЧЕВО, ОПШТИНА БЕРОВО

Се продава хациенда во село Мачево, Беровско, над 3000 квадрати. 075/304-631

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Васил
Потврден огласувач
070/311095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам