1 / 2
DIHT И ФРЕЗА 50 cm
1.300 €
Цената е фиксна
09.12.2021 21:30

Берово / Берово

Испраќам по карго    

DIHT И ФРЕЗА 50 cm, поволно, 075/304-631

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава / Можна е замена од:

Васил
Потврден огласувач
070/311095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам