1 / 2
BOSANSKI BARAK, женски кучиња на 4 месеци
60 €
Цената не е фиксна
09.12.2021 21:34

Берово / Берово

Испраќам по карго    

BOSANSKI BARAK, женски кучиња на 4 месеци, 3 комада, прочистени, по 60 евра едно, 075/304-631

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Васил
Потврден огласувач
070/311095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам