1 / 12
Se prodava Nissan Qashqai
8.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2022 12:42

Виница / Виница

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Nissan Qashqai 2.0 dci 2x4 ne e 4x4,
150kw so full oprema…
Panorama✅ ,
Kamera napred📷,
Kamera za rikverc 📹,
Keyless🔑,
Fabricko radio so 6cd📻☢️,
Bluetooth✅,
Tempomat✅,
Retrovizori so opcinja za sobiranje ✅,
Navigacija🧭,
Motor na lance,✅
Euro kuka , ✅✅
Dva kluca 🔑🔑
Ekonomicno(kombinirano max 6,5l otvoreno 5.5l)⛽️,
Redovno servisiran ✅
Uvezen pred 4 god od germanija od prv gazda,✅
So dva para bandasi ednite se 2018 godina(so gumi pirelli i vredestein) ✅
Extra vozilo so kufer i drzaci za 1tocak 🚴‍♀️
redovno odrzuvan ( smeneno ulje i site filtri komplet i plocki i diskovi pred 5000km) napraven za svoja dusa…
PRODADEN

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078522700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам