1 / 1
Baram rabota kako vozac so C kategorija
По Договор
07.01.2022 20:53

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota kako vozac na kamion so C kategorija so iskustvo za vozenje i malku poznavanje na rabota so kran

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078379560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам