1 / 3
Se prodava klima Beko Room air-conditioner 5
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.12.2021 08:24

Кичево

Se prodava klima Beko..
Room air-conditioner 5
Kiristena 2 godini

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078503066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам