Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi
1 €
20.09.2022 21:16

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Dzon Kenedi

Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi vo kompleksot Kennedy Residence( sproti Imobilia).Stanot e pozicioniran na 4 kat.Vo objektot e predviden lift.So stanot doagja i podzemen parking, koj shto se doplakja(izbor na kupecot).Greenje i ladenje so fenkojleri.
Povekje informacii na 077/631-336.
Zgradata se ocekuva da bide gotova do Juli 2023

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
077631336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам