1 / 3
Iphone 12 Pro - NOV
800 €
10.12.2021 11:55

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12 PRO

Боја:

Останато

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam iphone 12 pro , 5 meseci koristen uste ima garancija. 100 % baterija. Nema ni edna maana i grebnatinka. So kutija. Ima zastitno staklo od 40 € od samoto kupuvanje. Samo ozbilni kupuvaci. 077-954-434
Cena po dogovor

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
77954434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам