1 / 1
Polovni gumi
1 €
14.05.2022 20:36

Гевгелија / Гевгелија

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

🔥GOLEM IZBOR NA POLOVNI GUMI🔥
💯NA ZALIHA IMAM⤵️
✅155/80/13= 4 Semperit ❄(M+S)❄
✅165/65/14= 2 Dunlop
✅175/65/14= 2 Viking
✅175/65/14= 2 Kormoran
✅175/65/14= 2 Continental
✅175/65/14= 4 Pirelli
✅175/70/14= 2 Gislaved
✅175/70/14= 2 Bridgestone
✅185/60/14= 2 GoodRich
✅185/65/14= 4 Michelin ❄(M+S)❄
✅185/70/14= 4 Matador
✅185/65/15= 4 Matador
✅195/55/15= 2 Tigar
✅195/60/15= 2 Fulda
✅195/60/15= 2 Hankook
✅195/65/15= 2 GoodYear
✅195/65/15= 3 Goodyear
✅215/65/15 C= 2 Continental
✅185/55/16= 2 Bridgestone
✅195/55/16= 2 Kormoran
✅205/55/16= 2 Sailun
✅205/55/16= 2 Landsall ❄(M+S)❄
✅205/55/16= 2 Gislaved
✅205/55/16= 4 Pirelli
✅205/55/16= 2 Pirelli
✅205/55/16= 2 Bridgestone
✅205/60/16= 2 Landsall ❄(M+S)❄
✅225/55/16= 2 RockStone ❄(M+S)❄
✅225/55/16= 2 Michelin ❄(M+S)❄
✅215/75/16 C= 4 (3Petlas/1Firestone)
✅225/45/19= 2 Dunlop
🚚PRAKJAM PO KARGO EKSPRESS

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам