1 / 12
PEUGEOT 308 2008 GOD
5.399 €
10.12.2021 12:41

Кичево

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 308 2008 god
➡️ 2.0 HDI
➡️Automatik
➡️Navigacija
➡️Kuka
➡️ Zimski+Letni gumi (1 par bandasi)
➡️7 Sedista
➡️Realni km
➡️Panorama
➡️Senzori i napred i nazad.
➡️Servisna kniska
Kolata e vo odlicna sostojba domakjinski cuvana registrirana so zelen karton poseduva full oprema maksimalno e socuvana i vo nea bukvalno nema nitu denar vlog. Site servisi se na vreme napraveni .MOZE I ZAMENA. Dogovor na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071372202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам