1 / 4
solaren kontroler inverter
1 €
10.12.2021 13:51

Кочани / Кочани

30a kontroler 5000den
60a kontroler 8000den
inverter 3kw so displey 14 000den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

zarko
kocani
Потврден огласувач
078248006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам