1 / 4
Reno clio 1.2
1.200 €
10.12.2021 14:14

Виница / Виница

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Novi gumi
Registrirano
Elektricni stakla

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
077500281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам