1 / 7
Lada niva 1.6 4x4
1.200 €
18.04.2022 11:23

Пехчево / Берово

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

1991

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

58 kw / 79 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Lada niva 1.6
Bezin/Plin-atest
Podvozje zdravo bez korozija
Prevod vednas
Javuvanje do 21 casot

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lada
Потврден огласувач
070207439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам