1 / 7
PRZO AVTO KOMPLEKS - JEEP,ROVER MERCEDES,CITROEN,PEUGEOT -
По Договор
24.12.2022 22:29

Битола / Битола

- Jeep Crand Cherokee Limited 2007g. 3.0crd na delovi;
- Mercedes C 200 cdi 2003g. na delovi;
- Citroen Xsara na delovi;
- Peugeot Partner 1.9 dizel havarisano na delovi;
- Hunday Santafe 2.0 dizel 2003g.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

PRZO AVTO KOMPLEKS-Bitola
Шералти 4
Потврден огласувач
070207336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам