1 / 10
CITROEN C1 1.0 vvti 2008
2.890 €
28.09.2022 17:04

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

C1

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CITROEN C1
2008 god
KLIMA
1.0 vvti toyota motor na lance
50 kw idealno za pocetnici
210.000 km originalni
uvezeno od CH plateno komplet do registracija
toyota aygo
peugeot 107
citroen c1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BBS
Потврден огласувач
070313664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам