1 / 11
Mercedes C250 TD
1 €
30.06.2022 10:38

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 250

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Колата е Elegance, во одлична и возна состојба со зелен картон, гаражирана. Со нови зимски гуми + 4 нови летни гуми.
Лице за контакт: Мето, моб. 075647672

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075333989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам