1 / 6
FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР
80.000 МКД
29.06.2022 13:58

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН

НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA

ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ
ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

5ГОД. ГАРАНЦИЈА

ДО 140КГ.

ЦЕНА 80000ДЕН.

Марка Фаси SKUFT-F8.0
Големина на трчање 51 x 140 cm
Големина на појас за трчање 48 x 140 cm Дебелина на лента 1,6 мм
Моќност на моторот 3 КС
Максимална брзина 20 km/h
Наклон електричен 18%
Димензии на ЛЦД LCD со позадинско осветлување 15,5 x 9 cm
Рачно детекција на срцето Да
Безжичен срцев приемник Да
Ремен за граден кош Да
Поддршка за таблет Да
Програми за обука 91
Програми за брзина и наклон 80
Целни програми 3 Кориснички програми 5 HRC програма 3 Апликација за фитнес тренинг Да Fitshow
Bluetooth конекција Да
Програма за откривање маснотии Да Копчиња за брзина на компјутерот Да Копчиња за навалување на компјутерот Да Звучници mp3 Да USB приклучок Да
Аудио Џек Да
Максимална корисничка тежина 140 кг Претходно склопен Да
Преклопување што заштедува простор Да Затворање со помош на струја Да Амортизирана површина за движење Да
8 еластомери
Транспортни тркала Да
Димензии отворени 176 x 80 x 141 cm Затворени димензии 123 x 80 x 146 cm Димензии на пакување 191 x 84 x 38 cm Бруто тежина 85 кг
Нето тежина 75 кг
Европски сертификати CE - RoHS - Директива за машини EN-957/6
Доживотна гаранција на рамката, 5 години на моторот, 2 години на останатите делови

АЛПЕ СПОРТ
Кузман Јосифовски Питу 24/15
1000 Скопје Македонија
Нас. Аеродром до Н.Железничка станица
alpesportplanettrejd@yahoo.com
+3892461547
078 359 359
078 323 388
070 220 856

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT
Потврден огласувач
078359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам