1 / 9
Seat leon
4.550 €
17.02.2022 23:24

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

💥💥Seat leon 1.9 ...... 105hp
💥💥Zimski gumi sava eskimo s3+ vtora sezona
💥💥smeneto ulje pred 4000 km
Oprema
Komandi na volan
Dvozonski klimatronik
Naslon za raka
Ured za USB,Aux,SD card povrzan so samoto radio

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072535202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам