1 / 2
Cresta swiss
1 €
17.06.2022 09:31

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodavaat poveke modeli na velosipedi.
Uste mnogu drugi modeli na lager

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
076225766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам