1 / 6
Куќа/Kukja
115.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2022 19:27

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

277 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1870 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1998

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dolno Sedlarce

LOKACIjA: Dolno Sedlarce!

Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i podkrovje.
3 Vleza
Podrum 34m2
Prizemje 117m2 1 Salon i 2 Toaleta
Podkrovlje 126m2 2spalni 1salon 1kunja i 1Kupatilo
Dvorna povrshina od 1870m2
Vkupna povrshina na Parcelata 2000m2

Viber: +49 173 4058487
WhatsApp: +49 173 4058487

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
+49 173 4058487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам