1 / 11
VW GOLF 5 1.9 TDI 105HP 77KW REGISTRIRAN
5.000 €
23.03.2022 20:04

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Golf 5 1.9tdi 105hp 77kw
2006godina
Registriran do 22.6.2022
Uvezen od CH
Golfot e vo ekstra sostojba so napraven servis

GOAL OPREMA
-ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZORI
-RADIO CD/USB/AUX
-ESP
-AIRBAG
-SEDISTA GOAL SO PODESUVANJE
-KOZEN VOLAN SO PODESUVANJE
-KLIMA
-ALU BANDAZI 16ki
-ZIMNI GUMI SAVA SKORO NOVI

078316629 HRISTIJAN
078316629 HRISTIJAN
078316629 HRISTIJAN

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
078300342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам