1 / 1
Higienicarka skrateno rabotno
18.000 МКД
07.08.2022 08:50

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Potrebni ni se novi higienicarki/sobarki so rabotno iskustvo za rabota vo apartmani. skrateno rabotno

071238440

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071238440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам