1 / 1
"Ивита" - вработува комерцијалист
1 €
24.05.2022 19:33

Охрид / Охрид

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Ивита - Прилеп има потреба од комерцијалист
Потребни квалификации и вештини:

• Минимум завршено средно образование,високо образование ќе се смета за предност
• Работно искуство како комерцијалист ќе се смета за предност
• Флексибилност за работа, одлична комуникација со клиенти
• Професионално однесување и организираност,
• Мотивирана и стабилна личност,
• Динамичен, проактивен и насочен кон резултати,
• Способност за индивидуална и тимска работа,
• Поседување возачка дозвола Б – категорија,
Место на живеење -Прилеп
Заинтересираните кандидати да се јават на тел.број 070/650-772

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
070650772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам