1 / 5
Kompjuter PC- Amd Ryzen 5 3600x,Amd Radeon rx590 8g,16gb RAM
45.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 17:49

Аеродром / Скопје

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

Se prodava Kompjuter - Desktop Pc so specifikacii :
Amd Ryzen 5 3600x
Amd Radeon rx590 8gb VRAM
16GB Gskill Ripjaw RAM
256GB SSD
2TB HDD
500W Gold-Plated Power Supply
Licenciran Windows 10
Kompjuterot e besprekoren, koristen samo za igranje nema nitu edna mana, kupen tuka vo Makedonija

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Симон Зафировски
Потврден огласувач
078330167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам